O nás

 

Priestory Tower Lounge Bar sa nachádzajú v severnej veži Trnavských hradieb, ktoré sú súčasťou jedného z najstarších opevnení na Slovensku. Jeho výstavba sa začala už v 13. storočí a dodnes sa napriek mnohým zásahom zachovala pomerne veľká časť.

Tower Lounge Bar

Prostredie s bohatou históriou

Renovácia hradieb z južnej časti začala už začiatkom 20. storočia. V severnej časti sa až v roku 2013 začala budovať unikátna 3-poschodová veža s rozlohou 165 m2. Jej súčasťou je aj obrovská terasa ponúkajúca jedinečný výhľad na okúzľujúcu Trnavu.

„Jedinečný reprezentatívny priestor“


Hľadáte dokonalé miesto pre vaše pracovné stretnutia? Z Tower Lounge budú vaši obchodní partneri nadšení. Prostredie historickej severnej veže s tromi poschodiami vám ponúka nenapodobiteľný reprezentatívny priestor. Či už pôjde o formálne alebo nerformálne stretnutia, k dispozícii bude všetko, čo budete potrebovať.

Bar a vinotéka

Predplaťte si členstvo a získajte viac

Okrem iného sa tu nachádza aj bar a vinotéka plná vín z Trnavského kraja, ku ktorým sa výborne hodia tradičné studené špeciality. Ak si u nás navyše predplatíte členstvo, môžete si užívať nespočetné množstvo ďalších výhod.

Dokonalé miesto pre oslavy

Priestory Tower Lounge Bar

Historická severná veža nachádzajúca sa na Michalskej ulici v Trnave ponúka naozaj autentický zážitok. V spojení s ďalšími faktormi vám umožní usporiadať rodinné oslavy či príjemné stretnutia v kruhu priateľov. Toto útulné miesto dýchajúce tradíciou splní všetko vaše očakávania a ak hľadáte miesto, kde sa budete cítiť príjemne, prostredie tejto historickej veže s obrovskou rozlohou je pre vás tým pravým. Privátne párty či firemné eventy nielen že zaujmete svojich obchodných partnerov,alebo blízkych priateľov a veríme, že vdaka čaru tejto veže samozrejme zodpovedného prístupu personálu a skvelého cateringu sa tieto eventy u nás stanú tradícou. Ak plánujete menšiu oslavu tak je k dispozícii možnosť využitia druhého poschodia kde sa nachádza miestnosť s kapacitou pre 30 ľudí.