Členstvo

 

Staňte sa súčasťou Tower Lounge a majte tieto jedinečné priestory k dispozícii kedykoľvek. Ak mávate pravidelné pracovné stretnutia a chýba vám miesto na ich uskutočňovanie, predplatťe si členstvo a využívajte jeho skvelé výhody.Členstvo je rozdelené do dvoch úrovní:

 

Členstvo je rozdelené do dvoch úrovní:

Priestory Severnej veže budete mať k dispozícii na 12 hodín mesačne počas pracovných dní od 8:00 do 15:00. Na účet v Tower Bar Lounge dostanete počas celej doby členstva zľavu 10%. Jeden krát za mesiac od nás obdržíte exkluzívne darčekové balenie kvalitných vín z vinárstiev v Trnavskéhoi kraja.

Cena členstva Tower je 300€
s možnosťou platby na faktúru.

Priestory Severnej veže budete mať k dispozícii na 20 hodín mesačne počas pracovných dní od 8:00 do 15:00. Priamo na mieste budete mať k dispozícii vlastnú skrinku s exkluzívnym alkoholom a cigarami,ktoré si môžte vychutnať na terase nakoľko celý priestor je nefajčiarsky. Na účet v Tower Bar Lounge dostanete počas celej doby členstva zľavu 20%. Jeden krát za mesiac od nás obdržíte exkluzívne darčekové balenie kvalitných vín z vinárstiev z Trnavského kraja.

 

Cena členstva Platinum Tower je 500€
s možnosťou platby na faktúru.

Ponáhľajte sa

Ak hľadáte výnimočné priestory pre firemné či súkromné stretnutia, neváhajte a kontaktujte nás ohľadom zakúpenia členstva ihneď. Počet členov je totiž obmedzený.
Tešíme sa na spoluprácu.